NÓŻ F1 LKW BRĄZ

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LKW
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena brutto: 479,00 zł 389,43 zł

Dane techniczne

Ostrze: Stal O2 4,4 mm 

Powłoka/wykończenie ostrza: Stonewashed

Uchwyt: Micarta

Pochwa: Kydex

Waga: 220 g

Długość całkowita: 244 mm

Długość ostrza: 120 mm

Nazywam się Radosław Łęgowik. Wykonywaniem noży zajmuję się od 2007 roku, z czasem pasja przerodziła się w pracę zawodową. Noże wykonuję ręcznie na bazie własnych projektów co czyni je w pełni użytkowymi, oraz niepowtarzalnymi narzędziami. Proces hartowania oraz obróbki cieplnej przeprowadzam samodzielnie co gwarantuje najwyższą jakość i wytrzymałość moich ostrzy w różnych dziedzinach użytkowania takich jak myśliwstwo, bushcraft, survival.
Używam wyłącznie najwyższej jakości materiałów takich jak stale z huty Bohler N690 i K110 (D2) oraz stal wysokowęglowa NMV (O2) . Na rękojeści swoich noży najczęściej używam laminatu G10 oraz micarty które gwarantują pełną wodoodporność i wytrzymałość. Pochwy wykonuję samodzielnie z tworzywa KYDEX. Dostępne są również pochwy skórzane.
Swoje produkty podzieliłem na dwie kategorie.
Noże taktyczne, dla miłośników nowoczesnych kształtów, sposobów wykończenia ostrza (Stonewash) oraz stylistyki utylitarnej i wojskowej. Wykonywane są ze stali nierdzewnej N690 oraz ze stali narzędziowej D2.
Noże na survival, w pełnie użytkowe ostrza sprawdzające się w terenie. Stal O2 zapewnia doskonałe właściwości tnące połączone z łatwością ostrzenia nawet w trudnych warunkach.